четвъртък, 24 декември 2015 г.
Абонамент за:
Публикации (Atom)
"Въпросът, който понякога ме влудява, е - аз ли съм луд или другите?"
* * * Въпросът, който понякога ме влудява, е - аз ли съм луд или другите? * * * За да си добър член на стадото, трябва ...
-
Трудните уроци са по-мъдри и по-благодарни за човека от лесните - това сам съм го изпитал и го зная от опит. Лесният урок се у...

