но никога не се старай да бъдеш незабележим.
Абонамент за:
Публикации (Atom)
"Въпросът, който понякога ме влудява, е - аз ли съм луд или другите?"
* * * Въпросът, който понякога ме влудява, е - аз ли съм луд или другите? * * * За да си добър член на стадото, трябва ...
-
Две неща определят човека: Неговото търпение, когато няма нищо и неговото поведение, когато има всичко!
